Actueel weer Lembeke
Laatste update: 2026-05-13 om 13:46 uur
| Temperatuur | 12.0 °C |
| Neerslag | 8.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.6 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1000.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 27.4 km/u om 10:27 u |
| Minimum temp. | 6.4 °C om 05:31 u |
| Maximum temp. | 12.1 °C om 13:45 u |
| Windchill | 11.1 °C |
| Hitte index | 12.0 °C |
| Dauwpunt | 8.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 79.0 % |
| Zonnestraling | 297.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 974.0 W/m2 om 13:39 u |
| UV index | 2.4 |
| Max. UV index | 4.6 om 13:38 u |
| Zon op | 05:57 u |
| Zon onder | 21:26 u |